Autor - fbc

FBC to zvládlo! Porazilo Ústí a na charitě vybralo 15 000 korun!

18.12.2015 12:32 | Florbal

Předvánoční čtvrtek florbalisté zvládli na jedničku, před plnou halou porazili v derby Ústí nad Labem, posunuli se před ně na průběžné druhé místo a ještě během toho zvládli vybrat v rámci charitativní akce Večer plný dárků 15 000 korun na sportovní vybavení pro Denní stacionář. Motivování byli i samotní hráči, za každý vstřelený gól putovalo z kabiny na účet dvě stě korun.

Lípa přivezla z Brna pouze bod, v sobotu ji čeká třetí Kladno!

20.11.2015 15:25 | Česká Lípa

Výsledky českolipských florbalistů jsou zatím jako na houpačce, po výhře vždy přijde ztráta bodů a loňský favorit celé soutěže se stále nemůže odrazit k lepšímu tabulkovému postavení. Již v sobotu může pravidlo potvrdit, po prohře v prodloužení na půdě prvního Brna potřebují ve vyrovnané soutěži vyhrát, aby si zajistili kontakt s vedoucími týmy, na ty nyní ztrácí šest bodů. Vyrovnanost letošní soutěže dokládá i fakt, že rozdíl mezi pátou Českou Lípou a desátým Znojmem je jen tři body.

Lípu čeká šlágr kola s vedoucím Brnem

17.11.2015 03:00 | Florbal

Českolipští florbalisté si na nedostatek zápasů nemohou stěžovat a další dva týdny je čeká “anglický týden”, ve sváteční úterý se utkají s vedoucím Hattrickem Brno a v sobotu s kanonýry z Kladna. Další týden pak do České Lípy přijede v pohárovém utkání Mladá Boleslav a venku je čeká druhé derby s Libercem.

Česká Lípa rozstřílela Black Angels 11:4

16.11.2015 10:58 | Florbal

K nesmírně důležitému utkání nastupovali florbalisté České Lípy v sobotu na domácí půdě proti pražskému celku Black Angels. Hosté nechávají zdárně zapomenout na nezdary uplynulého ročníku a působí v horní polovině tabulky. Na Českou Lípu měli před tímto duelem náskok tří bodů.

Duel MISE SEVER Tichý/Valeš

23.10.2015 15:24 | Florbal

Ani jeden tým nezažil zcela ideální vstup do sezóny, Liberec po dvanácti letech sestoupil z nejvyšší soutěže, Česká Lípa odcházela opět zklamaná po prohraném pátém semifinále v play off a podruhé za sebou se jim rozplynul před očima postup do vysněného finále. Nyní je však před oběma týmy velká výzva - první historické derby mezi regionálními rivaly umocněné speciální akcí, MISE SEVER!

Překoná FBC divácký rekord? MISE SEVER se blíží!

22.10.2015 02:00 | Florbal

Jen pár dní chybí do další historické události českolipských florbalistů. Ti si vybrali opět zimní stadión pro pořádání velké sportovní akce, tentokrát půjde poprvé o ligový florbal. Sportareál hostil již exhibice s Českou televizí a Dominikem Haškem, mládežnické akce, republikový turnaj Floorball Games a především veleúspěšný podnik Euro Floorball tour, kde Češi poprvé v historii získali skalp nad Švédy a následně celý turnaj ovládli. Nyní se na stadión přestěhuje vrcholový ligový florbal.

Česká Lípa si z Kladna odvezla prohru

20.10.2015 12:23 | Florbal

S cílem navázat na úterní pohárovou výhru nad Orkou vyjeli florbalisté České Lípy k duelu na hřiště Kladna odčinit předchozí ligový nezdar v bitvě proti Hattricku Brno, jemuž po dramatickém průběhu podlehli 6:7. V zápase ovšem nezvládli zejména druhou třetinu a ze středních Čech si odváží další prohru.

MISE SEVER! Florbalové manévry na zimním stadiónu

15.10.2015 08:54 | Florbal

Českolipští florbalisté o sobě opět dávají vědět, 24. října obsadí zimní stadión a na speciálně položeném povrchu se zde uskuteční MISE SEVER! Po veleúspěšném Euro Floorball tour, tedy setkání nejlepších národních týmů světa, kde český tým poprvé v historii odkázal porazit Švédy a poté i celý turnaj ovládnout, se na zimní stadión stěhuje klubový florbal na té nejlepší úrovni.

Muži v poháru postupují do osmifinále a vyzvou i Mladou Boleslav

14.10.2015 15:46 | Florbal

FBC v úterý zvládlo další vyřazovací zápas v pavouku Českého poháru ve florbale a v Kostelci nad Černými lesy si zajistilo vítězstvím 8:5 nad Orkou postup do osmifinálové skupiny. V ní se střetnou se superligovými týmy z Mladé Boleslavi a Vinohrady a s vítězem utkání Liberce s mistrovským Tatranem Střešovice.

FBC v přestřelce podlehlo Brnu

12.10.2015 13:18 | Florbal

První prohru mají za sebou florbalisté České Lípy, v emotivní repríze loňského čtvrtfinále s Hattrickem jim utekl začátek utkání a i přes zlepšený výkon ve druhé třetině odešli poraženi o jednu branku.