10. výročí od povodní

Prázdniny s Medvídkem

Verze pro tisk |

Touto cestou bych Vám ráda nabídla využití volného času Vašich dítek v době letních prázdnin, a to formou týdenních turnusů příměstských táborů, jež pořádá dětský klub Medvídek, který funguje zároveň i jako miniškolka.

V týdenních turnusech 4.červencem počínaje a 26.srpnem konče jsme si pro Vaše ratolesti ve věku 5 až 12 let připravili příměstské tábory. Pro děti je zajištěn program na každý všední den od 8 do 17 hodin, a to včetně stravy.

Každý týden na děti čeká jeden celodenní výlet (např. do zoo), tři výlety na půl dne kombinující trasy pěšky, vlakem i autobusem (např. skalní hrad ve Sloupu, v případě příznivého počasí koupání) a jeden celodenní pobyt v přírodě (s případným opékáním buřtíků).

Proto neváhejte a zarezervujte si místo i pro Vaše dítko! Kapacita jednoho turnusu je 8 dětí. Další informace včetně ceníku se dozvíte zde: http://www.detskyklubmedvidek.cz/primestsky-letni-tabor/

Dětský klub Medvídek s miniškolkou se nachází v rodinném domě na okraji České Lípy ve velmi klidné lokalitě poblíž lesa, rybníků a CHKO Peklo. Poskytujeme pravidelné, občasné i jednorázové hlídání dětí, a to ve všední dny od 7 do 17 hodin (domluva v případě potřeby možná). Pro děti zde máme vybavenou hernu, relaxační místnost a na zahradě dětské hřiště.

Miniškolku s kapacitou 10 dětí mohou navštěvovat děti od 2,5 do 6 let. Jednorázově či občasně poté v dětském klubu pohlídáme děti do 11 let, kdykoliv po předchozí domluvě.

Naší hlavní zásadou je individuální přístup k dětem i jejich rodičům dle jejich potřeb. Laskavý přístup, pozitivní motivace a chvála.

Přijeďte se kdykoliv podívat (po telefonické domluvě), rádi Vás uvidíme!

Více informací najdete na http://www.detskyklubmedvidek.cz/

Těšíme se na Vás!

Nahoru