Druhý trénink "Speciál" byl pro karatisty Sport Relax vydatný

Karate klub SPORT RELAX se ujal dalšího tréninku, který se odehrál v sobotu 14. ledna ve sportovní hale v České Lípě. Pro naše karatisty jsme připravili dva tréninkové bloky. Jeden dopolední, který jsme se věnovali obratnostní přípravě, nácvikům na kumite a zejména dolním končetinám, které jistě musel každý cítit. Po společném obědě v hotelu Merkur a vydatné koulovačce proběhl druhý blok, kde jsme se věnovali kata s důrazem na správné provedení.

Účastníci přijeli z Děčína, České Kamenice, Libouchce a Opavy. Jsou to velmi náročné tréninky, které jsme pro letošek zařadili jako přípravu, která směřuje na vrchol sezóny. Tréninky vedl hlavní trenér Pavel Znamenáček a Milan Veselý z děčínského klubu SPORT RELAX.

Tyto speciál tréninky jsou pro všechny účastníky zdarma a jde nám především o růst našich svěřenců. Součástí této akce bylo i vyhlášení nejúspěšnějších závodníků klubu SPORT RELAX. Pohár za prvenství v kategorii do 13 let získal Jakub Scholz, druhé místo získala Adéla Znamenáčková a třetí příčku obsadila Viktorie Vlčková. V silné kategorii do 18 let zvítězila Adéla Šinerová, druhou příčku brala Barbora Znamenáčková a třetí místo získal Matěj Kühn. V seniorské kategorii zvítězila Božena Pavlasová, druhé místo obsadila Karin