Divadelní podvečer s Princem a chuďasem na hradě

Verze pro tisk |

Nabízíme vám fotografie z pondělního představení Divadla Agnez Princ a chuďas v rámci Divadelního léta na hradě Lipý, v němž se představily mimo jiné i známé českolipské tváře.

Pro diváky, kteří navštívili představení Umělecké agentury Agnez poprvé, muselo být příjemným zjištěním, že je jim servírována kvalitní, řemeslně velmi dobře zvládnutá inscenace, která potěšila jak svým humorem, sociálním akcentem, tak líbivými melodiemi a písněmi. V průběhu inscenace jsem se neubránil dojmu, že je neděle po poledni a já se dívám na některou z mnoha hudebních pohádek tehdejší Československé televize. A ty já měl a stále mám moc rád.

V hereckých rolích se nám navíc představili minulí či současní herci z Divadelního klubu Jirásek Jana a Miroslav Kolářovi, Jan Holek, Pavel Landovský, Dita Krčmářová či Miki Vik. Pondělní podvečer tak nabídl velmi příjemný zážitek pro rodiny s dětmi v krásném prostoru vodního hradu. Navíc déšť na začátku představení příjemně pročistil vzduch a divadelní zážitek tak mohl být ještě více umocněn.

Pokud byste měli chuť okusit ještě nějaký ten divadelní kousek z hradního menu, zde nabízíme zbylý program pro letošní léto:

13. 8. 2015 v 18:00
Jak Vašek s čerty zametl | DS HRAjeto Nový Bor

Na motivy pohádky Cesta do pekla a zpátky. I malé dítě dobře ví, že do pekla se dostane za své nepěkné skutky.
Vstupné 50 Kč

30. 8. 2015 Loučení s létem
14:00 pohádky: Potrestaná pýcha, Ostrov splněných přání, Proč léto nemůže být pořád
18:30 W. Shakespeare - V. Klapka: Jak se vám líbí Jak se vám líbí? | DK Jirásek Česká Lípa

Slavná Shakespearova komedie v netradičním pojetí.
Vstupné na celodenní akci „Loučení s létem“ pro dospělé 100 Kč, děti do 15 let 60 Kč

5. 9. 2015 v 20:30
Záhada hlavolamu | Nopoď Nový Bor

Pět chlapců odhodlaných bít se za čest, pravdu a slabší kdykoli a kdekoli, to je klub Rychlých Šípů. Vhodné pro děti od 9 let.
Vstupné 50 Kč

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru